29 Mayıs 2024
İstanbul, Türkiye

Most Popular

Lisansüstü Yüksek Lisans

Yüksek Lisans Tez Savunmasına Hazırlanırken

2015 de başlayan yüksek lisans eğitimi hikayem, nihayet 2019 da sona erecek. Pazartesi günü 4 yıllık emeğimin son düzlüğüne adım atmak üzere Erzurum’a gidiyorum. Uzun bir çalışma düzeni ve hayatımızın düzeni içerisinde son bir yılda tezi yazma sürecinde oldukça yavaş ilerledim. Ve sonunda tezimi bitirdim. Ben 3. dönemimdeyken.

CONTINUE READING
Covid-19 Genel Hemşirelik

Ülkemizde Sağlık Okuryazarlığı ve Pandemiye Yansımaları

Sağlık okuryazarlığı bireylerin iyilik hallerini sürdürebilmeleri için çok önemli bir kavramdır. Bir yıldır yaşadığımız pandemi sürecinde, sağlığı sürdürmek ve kriz yönetimini sağlayabilmek.

Read More
Genel Hemşirelik

Hemşirelik Okurken Sizleri Neler Bekliyor?

Merhabalar. Bugün sabah erken saatlerde YKS 2021 yerleştirme sonuçları açıklandı. Pek çoğunuz için uzun zamandır beklenen heyecanlı bir haberdi. Sizler hemşirelik mesleğini.

Read More
Genel

Marmara Depremi Özel: Afet Kültürü ve Afet Hemşireliği

”Üstümde sert moloz, Bir varız bir yokuz. En sessiz anlarımda yanımda K-9. Çekin beni bu enkazdan.”   sözlerinin dilimize dolandığı bir gün;.

Read More
Genel

Uykumuz İçin Dikkat Etmemiz Gereken Püf Noktalar

Uyku, yaşamımızın yaklaşık 1/3’lük zaman dilimin kapsayan bir süreçtir. Bebeklikten yetişkinliğe doğru gittikçe uyku süremiz azalıyor. Bu doğal bir süreç olmakla birlikte.

Read More

Sign Up for Our Newsletter
For Daily Update