• Cum. Ağu 7th, 2020
Etiketler

9. Ulusal 1. Uluslararası Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Kongresi

Avatar

ByParende

Eki 21, 2019

Değerli Meslektaşlarımız,

29. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi kapsamında gerçekleştirilecek olan “9. Ulusal 1. Uluslararası Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Kongresi” 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya / Belekte yapılacaktır. Dernek olarak gerçekleştireceğimiz bu ilk uluslararası kongremize siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

İki yılda bir düzenlediğimiz ve genelde beş gün süren Ortopedi ve Travmatoloji Kongremizi bu yıl ekonomik nedenlerle 2,5 gün yapacağız. Kongrenin bilimsel programı kapsamında yurt dışından gelen konuklarımız “Ortopedi Ameliyathanesinde Enfeksiyonun Önlenmesinde Hemşirenin Rolü ve Radyasyon Güvenliği, Kırılganlık Kırığı, Kanıta Dayalı Uygulamalar ve Yara Bakımı” gibi konuları sunarken, düzenlediğimiz panellerde “Hareketin Önemi, Artroplastide Hemşirelik Bakımı, Hızlı İyileşme Protokolü, Ortopedik Sorunu Olan Çocuğun Bakımı ve Olağan Dışı Durumların Hastanede Yönetimi” gibi konuları ele alacağız. Kongremizde sözel ve poster bildiriler de ayrıca yer alacaktır.  

Kongre boyunca akademisyen ve klinisyen meslektaşlarımızla bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağız ve multidispliner ekip anlayışı ile hekimlerle düzenleyeceğimiz ortak oturumlarla da ekip anlayışını güçlendireceğiz ve daha nitelikli hizmet vermenin yollarını arayacağız.

Kongremizden, bilimsel birikimlerin yanısıra güzel anılarla da ayrılmamız için eğlenceli ve doyurucu bir sosyal program hazırlamaktayız.

Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireleri Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına bilimsel programımızın etkili ve paylaşımcı olabilmesi için siz meslektaşlarımızı kongremize davet etmekten onur duyuyoruz.   23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak olan kongremizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımız sunuyoruz.

Prof. Dr. Hayriye Ünlü
OTHED ve Kongre Başkanı

Dr. Çiğdem Canbolat Seyman
Dernek ve Kongre Sekreteri

Dr. Öğret. Üyesi Sema Koçaşlı
Kongre Sekreteri

Kongre Tarihi ve Yeri
9. Ulusal 1. Uluslararası Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Kongresi 23 Ekim – 26 Ekim 2019 tarihleri arasında Titanic Belek Kongre Merkezi Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. 

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Sekreterya HizmetleriKongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

Transfer Hizmetleri Uçuş saatlerini Serenas Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 23 – 26 Ekim 2019 tarihleri arasında çift yönlü ve ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen Serenas Turizm ile irtibata geçiniz.

Önemli Tarihler
Erken kayıt – konaklama ücretlerinden yararlanmak için son tarih: 1 Ağustos 2019’dur.

-parende

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir